خانه دارو یک وب سایت اطلاع رسانی و فروش اقلام غیر دارویی است، این وب سایت متعلق به خانم دکتر هنگامه سلیمانی بوده و با نظارت ایشان فعالیت می کند.

حوزه فعالیت :

خانه دارو تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه ( به غیر از دارو ) را پوشش میدهد . به صورت کلی محصولات ارائه شده در خانه دارو شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی می شود .

به جرات می توانیم ادعا کنیم کمتر محصولی را می شود در داروخانه ای یافت که در لیست محصولات خانه دارو موجود نباشد . قیمت و موجودی تمامی محصولات به روز و به صورت آنلاین توسط تیم پشتیبانی و انبار به روزرسانی می شوند .

گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند .

مجددا لازم به ذکر است که خانه دارو  وب سایت رسمی داروخانه دکتر هنگامه سلیمانی می باشد . این موضوع وجه تمایز خانه دارو با وب سایتهای مشابه می باشد . زیرا سایتهای مشابه ای که از موقعیت حقیقی و پشتوانه واقعی برخوردار نیستند و عموما حوزه فعالیت های متفاوت و غیر تخصصی را دارند قادر به ارائه خدمات تخصصی و منسجم نیز نخواهند بود .

خدمات : 

ما خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد :

معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف ، مشخصه ، موارد مصرف ، کاربرد ، اجزاء تشکیل دهنده ، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید .

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید .

امکان جستجوی یک محصول بر اساس بارکد آن از جمله امکان قدرتمند وب سایت می باشد که مسلما امکان کسب اطلاعات تکمیلی و یا قیمت فعلی محصول مورد نظرتان را به شما خواهد داد .

درج نظر , انتقاد , پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات خانه دارو امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود .

ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه ها ی مختلف سلامت نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید وب سایت  می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار میگیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه گذارند .

 

ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و ما دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداریم.

مشاوره خانه دارو :

تمامی مشاوره های خانه دارو توسط دکتر داروساز (خانم دکتر هنگامه سلیمانی) انجام می گیرد .

قوانین و مقررات خانه دارو:

۱ ) تمامی محصولات عرضه شده در سایت دارای تاریخ مصرف معتبر و مجوز فروش از سازمان مربوطه می باشند.

۲ ) تاریخ مصرف تمامی محصولات در صفحه محصول نمایش داده می شود و کاربران می توانند قبل از خرید و در وب سایت خانه دارو از تاریخ مصرف محصول مورد نظر خود اطلاع کسب نمایند.

۳ ) بنا بر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده وجود ندارد , تنها در صورت مخدوش بودن محصول , یا مشکلات ساختاری که مربوط به سلامت محصول می باشد، خانه دارو قادر به مرجوع نمودن و تعویض یا کنسل نمودن سفارش می باشد.

۴ ) کلیه محصولات سفارشات در هنگام ارسال بررسی می گردد , خانه دارو می تواند از ارسال محصولات فاقد کیفیت لازم و عدم تایید شده توسط واحد کنترل نهایی خود جلوگیری نماید . بدیهی است در اینصورت ما موظف به کنسل نمودن سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده در کمترین زمان ممکن می باشیم . سفارشات نقدی (پرداخت در محل) که نیازی به مرجوع نمودن مبلغ پرداخت ندارند نیز مشمول همین قانون خواهند بود.

۵ ) ما موظفیم در زمان مقرر سفارشات را تحویل دهیم , در غیر اینصورت مکلف به اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتری جهت دریافت سفارش در زمان جدید می باشیم.

۶ ) اطلاعات و نحوه مصرف محصولات در بروشور و صفحه محصول در وب سایت ذکر شده است . خانه دارو هیچگونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا نادرست محصولات توسط مشتری ندارد.

۷ ) خانه دارو تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی با مجوز رسمی فروش می باشد و به هیچ وجه قادر به فروش یا ارسال دارو در کنار سفارش مشتریان نمی باشد.

۸ ) تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد خانه دارو محفوظ می باشد و خانه دارو حق انتشار یا استفاده غیر از اطلاعات مشتری را ندارد

۹ ) خانه دارو مجاز به حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان نمی باشد , سوابق به صورت خصوصی و امن در بانک اطلاعاتی حفاظت خواهند شد.

۱۰ ) سوء استفاده از برند خانه دارو و بازفروش بدون مجوز محصولات ارائه شده در خانه دارو تبعات قانونی دارد و خانه دارو می تواند خاطیان را مورد پیگرد قانونی قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

نحوه خرید از داروخانه دکتر هنگامه سلیمانی.

 

 

 

با ما تماس بگیرید WhatsApp

 

 

 

 

آدرس داروخانه دکتر هنگامه سلیمانی